•   m.swierczek@cleverlaw.pl
  •   +48 608 334 889

Magdalena Świerczek

Radca Prawny

Radca prawny, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. W roku 2005 przyjęta na aplikację radcowską w Krakowie z pierwszą lokatą. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalizuje się w prawie autorskim i prawach własności intelektualnej, prawie gospodarczym, a także prawie wyborczym i regulacjach dotyczących finansowania partii politycznych. Od 2002 r. zajmuje się także kompleksową obsługą klientów korporacyjnych, w tym podmiotów zagranicznych, z uwzględnieniem prowadzenia procesów sądowych i sądowoadministracyjnych.  •   j.jezierski@cleverlaw.pl
  •   +48 667 363 577

Jarosław Jezierski

Adwokat

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoje kilkuletnie doświadczenie zdobywał w renomowanych krakowskich kancelariach adwokackich oraz radców prawnych.
W obszarze jego działalności leży zarówno obsługa podmiotów gospodarczych, jak i klientów indywidualnych, w tym reprezentowanie ich przed sądami oraz organami państwowymi, bieżące doradztwo prawne, analiza i sporządzanie umów.
Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół szeroko pojętego prawa informatycznego i internetowego, w tym ochrony praw twórców oprogramowania w perspektywie praw własności intelektualnej, ochrony danych osobowych oraz branży e-commerce. Posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych.